Danışma Hattı: (+90) 482 212 88 20
İngilizceTürkçe

"1945'ten beri sektörde öncü kuruluş"

SÜMER de Kariyer

 

SÜMER'de Kariyer

 

SÜMER'de İşe Alım
Sümer A.Ş.'de işe alım, yetkinlik bazlı mülakat ve yetenek testini geçme kriterine göre gerçekleştirilir.

Aramıza katılan personelin şirketimize hızla adapte olabilmesi için hazırlanan Oryantasyon Programı: Şirket, departman ve pozisyonun tanıtımı, işin uygulamalı gösterimi ve kişisel gelişim eğitimlerinden oluşur.

Güvenilir İlişkiler Kurma, İletişim Yeteneği, Ekip Çalışması, Stratejik Planlama, İş/Müşteri Takibi ve Müşteri Odaklılık, Sorumluluk Bilinci, Hedef/Başarı Odaklılık, Strese Tolerans, Yeniliğe ve Gelişime Açıklık, çalışanlarımızda olmasını beklediğimiz yetkinliklerimizdir.
 

 

Kişisel Gelişim ve Teknik Bilgi Kapasitesinin Artırılmasıyla Maksimum Verimlilik 
SÜMER, temel hedef ve politikaları doğrultusunda, personelin mesleki bilgisini, yeteneğini, davranış ve tutumunu olumlu yönde geliştirecek, verimliliğini en üst düzeye çıkaracak, kurum içi ve dışı eğitim faaliyetlerini sürekli olarak sağlamaktadır.

 

Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme 
Yıl boyunca birimler ve kişiler sürekli olarak takip edilir. Performans Sistemi; çalışanların şirket hedefleri ve beklentileri doğrultusunda yönlendirilmesi, başarı durumlarının izlenmesi ve belirlenen yetkinlik ve hedeflere uygun olarak değerlendirilmesine yönelik olarak yapılan işlemlerin bütünüdür.
 


SÜMER'de Kariyer, Başarıyla Doğru Orantılı 
Üstün performans gösteren çalışanlar, yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlenir. Çalışanlar kendi kariyer hedeflerini yöneticileri ile birlikte tanımlar ve yönetirler. Bu kapsamda Sümer A.Ş. yöneticilerini kendi içinde yetiştirir.

 

Ücret ve Yan Haklar Felsefesi

Rekabetçi, iş stratejilerine uygun, performansa dayalı ücret sistemi ile çalışanlara sosyal ve maddi anlamda destek olan yan haklar, yetenekli çalışanları teşvik eder, sadakatlerini artırır.Katılımcı Demokratik Yönetim
SÜMER A.Ş. Yönetimi, çalışanlardan gelen fikir ve önerilere her zaman açıktır. Bu yönetim tarzı personelimizin kişisel gelişimine ve şirketimizin büyümesine katkı sağlar.

 

Ödül - Takdir
Personel, geliştirdiği projeler için ödüllendirilir, liyakat sürelerine göre takdir edilir.

 

Yüksek Motivasyonlu Çalışanlarımız, Verimliliğimizi Arttırır
Yöneticilerimizin koçluğu, ekip arkadaşlarımızın desteği ve sosyal aktivitelerimiz, birliktelik ruhumuzu güçlendirir.